Zábaly
Ocean Wrap

Ocean Wrap

THALASSO - ZÁBAL Z ŘAS
Řasy v zábalu OCEAN WRAP obsahují vysoké množství minerálů, které podporují cirkulaci krve i obnovují tkáně a tím dochází k účinnějšímu odplavení škodlivin lymfatickým systémem. Díky tomu má zábal z řas také zeštíhlující a zpevňující účinek, podporuje relaxaci a prospívá celkové tělesné pohodě.

Lavendula Wrap

THALASSO - LEVANDULOVÝ ZÁBAL
Levandulový zábal LAVENDULA WRAP je především relaxační tělovou maskou, která má zpevňující účinek na bezproblémovou pokožku. Přidané minerály, bylinky a jiné složky pokožku opět zjemňují a vyhlazují. Člověk se po ošetření cítí jako znovuzrozený. Nádherná vůně levandule se používá od dob Římanů k podpoře uvolnění a je zvláště prospěšná pro osoby s bolestmi kostí a svalů.

Limus Wrap

Limus Wrap

THALASSO - LEVANDULOVÝ ZÁBAL
Rašelinový zábal LIMUS WRAP je vyroben z rašelinité půdy v Drentse. Není tomu tak dávno, co bylo v rašelině (bývalé bažině) v Drentse nalezeno tělo dívky z dávných dob. Její tělo bylo mumifikováno a zakonzervováno v překvapivě dobrém stavu.

Spoustu let je známo, že minerály jsou pro kůži velmi prospěšné zvláště v kombinaci s bahnem nebo rašelinou. Tento zábal je vynikající pro pružné klouby a svaly, pro pevnou, jemnou a krásnější pokožku.

Camphor Wrap

Camphor Wrap

KAFROVÝ ZÁBAL
TYP POKOŽKY - S UCPANÝMI PÓRY A EKZÉMEM
Kafrový zábal CAMPHOR WRAP je určen pro celé tělo a jeho základem je pravý kafr. CAMPHOR WRAP má osvěžující a povzbuzující účinek na pokožku a proto je ideální pro mastnější typ kůže s ucpanými póry.

Kombinace kafru, řas a minerálů v tomto ošetření současně stimuluje krevní oběh a tím pomáhá zlepšit funkci lymfatického systému. CAMPHOR WRAP je velmi vhodný pro osoby s ekzematickou kůží.

Breast Wrap

Breast Wrap

ZÁBAL ŇADER
Zábal naděr BREAST WRAP je zpevňující zábal na ňadra. V kombinaci s Citrus Aurantifolia/ citroníkem, eukalyptem a vazokonstrikčním účinkem koňského kaštanu se urychluje vyloučení škodlivin, ňadra zůstanou pružná a zdravá.

Cantella Asiatica/pupečník asijský stimuluje biosyntézu kolagenu a elastinu a výsledkem je pevná pokožka i dobrý tonus ňader.

Panyco Wrap

Panyco Wrap

ZEŠTÍHLUJÍCÍ ZÁBAL
PANYCO WRAP je zeštíhlující zábal na tělo, paže a dolní končetiny. Absorbující vlastnosti bazalkových oříšků (Ocimum Basilicum) a mikrocirkulační a stimulační účinek výtažku z koňského kaštanu ovlivňují rozpouštění tuků a redukují celulitidu.

Lipozomy sfyngolipidů pak zajišťují dobrou absorpci částic medu a kyseliny hyaluronové do kůže. Tyto aktivní složky kontrolují správnou vyváženost hydratace a dobrý krevní oběh. Zklidňující účinek výtažku z jírovce na sluncem spálenou pokožku činí tento zábal ideálním zvláště pro letní období.

Ocean Bath

Ocean Bath

THALASSO - MOŘSKÁ KOUPEL A ZÁBAL
Čisté řasy v koupeli OCEAN BATH obsahují velké množství minerálů, napomáhajících zlepšit cirkulaci krve a obnovení tkáně, proto škodliviny mohou být lymfatickým systémem odplaveny mnohem rychleji a účinněji. Koupel/zábal z řas má zeštíhlující, zpevňující a relaxační účinky, což zlepšuje všeobecnou tělesnou pohodu. Na běžnou koupel je třeba asi 250g OCEAN BATH. Pokud chcete aplikovat zábal, přimíchejte do řas větší množství vody,

abyste získali směs krémovitější konzistence.
Upozornění: Velkým kladem této účinné řasy (Fucus Vesiculosus) v koupeli Ocean Bath je vysoká koncentrace jódu, což je ale také důvodem k obezřetnosti. U zdravých dospělých lidí nehrozí žádné obavy, naopak, dlouhodobé používání je v pořádku, pokud se neprovádí „denně“. Na druhé straně jód je kontraindikován v těhotenství, u kojících žen, malých dětí a u osob, které mají problémy se štítnou žlázou. Proto se vždy klientů na tyto okolnosti zeptejte.