Výrobky do sprchy a koupele
Essential Complex Bath Oil

Essential Complex Bath Oil

VYSOCEVÝŽIVNÝ KOUPELOVÝ OLEJ
Komlexní koupelový olej ESSENTIAL COMPLEX BATH OIL obsahuje sofistikovanou vůni, která činí koupel velmi příjemným zážitkem. Jako profesionál jistě víte, že koupelové oleje jsou pro dobrou péči o tělo nezbytné. Pleti v obličeji je obvykle dopřáváno větší pozornosti a kůže Vašeho těla je naopak ošetřena pouze zběžně.

Emulzní vrstva na povrchu pokožky by měla být udržována neporušena a ESSENTIAL COMPLEX BATH OIL nám toto umožňuje. ESSENTIAL COMPLEX BATH OIL je hydrofilní koupelový olej, což znamená, že je rozpustný ve vodě a nelepí se na okraje vany.

Použití: pro dosažení zklidňujícího účinku přidejte trochu ESSENTIAL COMPLEX BATH OIL do koupele. Po koupeli se bude Vaše pokožkacítit příjemně, bez pocitu mastnoty.

VC2106  Ess. Complex Oil 250ml
Bath Crème de Beauté

Bath Crème de Beauté

ZKLIDŇUJÍCÍ KOUPELOVÝ GEL
Příjemný pěnový koupelový gel se stejnou vůní jako ESSENTIAL BATH OIL. Vaše pokožka bude čištěna příjemným a relaxačním způsobem.

VC2112  Crème de Beauté 250ml

Bath Salis de Beauté

Bath Salis de Beauté

THALASSO - KOUPELOVÁ SŮL
Vytvořte si mořskou koupel ve vlastní vaně a dopřejte si spoustu výhod, které nabízí mořská sůl. Staří Římané znali všechny přínosy použití mořské soli ve svých koupelích: čištění a relaxace.

Mořská sůl obsahuje ionty sodíku a chlóru a také spoustu anorganických stopových prvků (vápník, hořčík, draslík a ionty brómu), o kterých se říká, že zjemňují pokožku.

Bath Scrub de Beauté

Bath Scrub de Beauté

Velmi jemný sprchový gel ke každodennímu oužití. Gel obsahuje malá zrníčka jojoby, terá mají jemný peelingový účinek. Vhodný ro všechny typy pleti od mladé až po velmi zralou.

VC2111  Scrub de Beauté 250ml

Essential Complex Crème de Douche

Essential Complex Crème de Douche

SPRCHOVÝ KRÉM PRO ZACHOVÁNÍ PŘIROZENÉ EMULZNÍ VRSTVY POKOŽKY
Tento krémově zbarvený sprchový krém napomáhá obnovou a výživou kůže zachovat její přirozenou emulzní vrstvu. ESSENTIAL COMPLEX CRÈME DE DOUCHE obsahuje biologické proteiny, které chrání pokožku před vnějšími škodlivými vlivy.

Přísada esenciálního oleje Gerania, dobře známého pro své čistící schopnosti, dělá z tohoto oleje „ten nejlepší“.

VC2113  Essential Complex Crème de Douche 250ml
Sel Marin Exfoliant

Sel Marin Exfoliant

THALASSO - EXFOLIAČNÍ SŮL
TYP POKOŽKY - VŠECHNY TYPY
Exfoliační (drhnoucí) sůl s velmi příjemnou vůní pro použití v saunách a lázních.