Péče o tělo
Panyco Lotion

Panyco Lotion

ZEŠTÍHLUJÍCÍ TONIKUM
Toto velmi účinné tonikum s výtažkem koňského kaštanu (Aesculus Hippocastanum) pečuje o stimulaci prokrvení kůže, čímž urychluje odplavení škodlivin. PANYCO LOTION je zvláště vhodné pro použití s Panyco zábalem.

VC2114  Panyco Lotion 250ml

Body Peeling Strong

Body Peeling Strong

VELMI SILNÝ PEELING NA TĚLO, PAŽE, NOHY
Čistící abrazivní krém (opravdový peeling) na celé tělo, který je možno používat pravidelně v boji proti zvýšené keratinizaci (např. keratosis pilaris).
Tělový peeling se používá k odstranění odumřelých kožních buněk.

Kůže se tak vyčistí a stane se vnímavější k dalším ošetřením. Ze stejného důvodu se na pleť používá Bio Soft Peeling a Comedo Mutilat. Tyto přípravky je možné samozřejmě použít také pro ošetření těla.

VC2109 Body Peeling Strong 250ml
Re-Genesis Oil

Re-Genesis Oil

VYSOCE SILNÝ TĚLOVÝ OLEJ
TYP POKOŽKY - VELMI SUCHÁ/ZRALÁ
Vyživující tělový olej na bázi mandlového oleje. Stejně jako Oil Suavis i RE-GENESIS OIL je možné použít na pokožku, která vyžaduje více než jen ošetření tělovým mlékem, v létě lze RE-GENESIS OIL použít na opálené nohy, které se loupou.

RE-GENESIS OIL obsahuje částice a vitamíny A a E, které přispívají k přirozené obnově největšího orgánu našeho těla - kůže. Stejně jako Oil Suavis je i RE-GENESIS OIL v balení pouze pro salony.

Essential Regenerative Body Milk

Essential Regenerative Body Milk

REGENERAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO
TYP POKOŽKY - SUCHÁ/ZRALÁ
Kompletní a bohaté tělové mléko pro zralou pokožku. Napomáhá řešit potíže s dehydrovanou a poškozenou pokožkou a udržet ji v optimální kondici.

VC2108 Essential Regener. 250ml

Essential Complex Body Milk

Essential Complex Body Milk

VYSOCE VÝŽIVNÉ TĚLOVÉ MLÉKO
TYP POKOŽKY - DEHYDROVANÁ
Základní a komplexní tělové mléko pro výživu a udržení optimální kondice pokožky. Pro extrémně suchou kůži byste měli použít ESSEENTIAL REGENERATIVE BODY MILK.

VC2107  Essential Complex 250ml

Oil Suavis

Oil Suavis

VYŽIVUJÍCÍ TĚLOVÝ OLEJ
TYP POKOŽKY - DEHYDROVANÁ A UNAVENÁ
Již je obecně známo, že oleje mají ze všech ostatních forem nejefektivnější schopnost obnovení hydratace dehydrované pokožky. Proto OIL SUAVIS, stejně jako další regenerující olej z řady Re-genesis (který má ještě silnější účinky), je dostupný pouze v balení pro kosmetické salony, aby dodal pokožce klienta extra hydratační stimulaci.

Uvolněná, poškozená a/nebo zestárlá pokožka, zvláště pak uvolněná kůže na vnitřní straně horní části paží, poblíž podpaží. Použití oleje OIL SUAVIS tento problém řeší rychle a téměř úplně.
TIP: Začněte tento olej používat ještě předtím, než se problém dostaví nebo okamžitě po prvních příznacích. Poté se tento problém neprojeví vůbec nebo se jeho proces zcelazastaví.

V2117  Oil Suavis 100ml