Masážní oleje
Massage Balsam

Massage Balsam

SPECIÁLNÍ MASÁŽNÍ BALZÁM
Masážní balzám MASSAGE BALSAM je pro svoji unikátní kombinaci tří aktivních přísad komplexním masážním přípravkem. Měsíček lékařský je znám pro svůj hojivý účinek a má také příjemný zklidňující vliv na pokožku během masáže. Aloe Vera (Aloe Barbadensis) zklidňuje a stimuluje poškozenou, sluncem spálenou nebo podrážděnou pokožku.

Vitamin E napomáhá stimulovat cirkulaci krve během masáže. MASSAGE BALSAM obsahuje olej ze sladkých mandlí, jemný neutrální základní olej. Mimo to má tento MASSAGE BALSAM optimální složení oleje s ohledem na jeho rezistenci při roztírání, čímž je ideálním pro maséra i klienta.

Massage Oil Refreshing

Massage Oil Refreshing

MASÁŽNÍ OLEJ S CHLADIVÝM ÚČINKEM
Tento masážní olej má po aplikaci příjemný chladivý účinek. Je ideální při přehřátí, při horkých nohách a chodidlech či jiných částech těla v období vysokých teplot vzduchu.

Návod k použití: aplikujte lokálně na chodidla, nohy, záda apod.

Massage Oil Relaxant

Massage Oil Relaxant

RELAXAČNÍ MASÁŽNÍ OLEJ
Tento všeobecný relaxační masážní olej je vhodný pro všechny typy pokožky. Je určen k širokému využití u různých typů masáží, jakou je například relaxační masáž těla.

Massage Oil Warming-Up

Massage Oil Warming-Up

MASÁŽNÍ OLEJ S HŘEJIVÝM ÚČINKEM
Tento olej poskytuje po aplikaci příjemný hřejivý účinek. Ideální pro zatuhlé svalstvo, špatnou cirkulaci krve a chladné nohy.
Návod k použití: aplikujte lokálně v průběhu masáže na záda, krk, ramena apod.

Upozornění: pouze pro profesionální použití - aplikujte na malé plochy (maximální plocha aplikace je velikosti papíru A4) - nepoužívejte vícekrát, než jednou týdně - nevhodné pro děti.