XENYMPHUS je speciálně vytvořená řada Thalasso, přinášející do Vašich lázní, nejen čistotu a sílu, kterou lidé získávají z přírody již po staletí, ale i mnohem více!

Na světě jsou různé lázně s přírodními prameny a každé z nich mají svoji zvláštnost. Některé se soustředí na ošetření sírou, jiné zase na ošetření minerály a oleji. Měli byste cestovat k jednotlivým místům pro získání kompletního programu a ten pak kombinovat s koupelí v moři na místech, kde se vyskytuje dostatek mořských řas a solných krystalů, což je v podstatě nemožné. To vše však přináší XENYMPHUS.
Kúra XENYMPHUS obsahuje bohatství přírody v kombinaci se solnými krystaly, mořskými řasami a dalšími prvky a přísadami z nejznámějších resortů na Zemi. XENYMPHUS také prolomil názor, že bahenní koupele a zábaly z mořských řas, které jsou výborné pro kůži a kondici, jsou zároveň velmi „prosté“. XENYMPHUS je extrémně účinný a navíc přikládá velkou pozornost na: požitek, luxus a příjemné vůně, které jsou získávány z rostlinných esenciálních olejů.
Protože je ošetření XENYMPHUS nejen příjemné, ale i výjimečně prospěšné, budete se cítit jako znovuzrození. Řekové říkají „Ve zdravém těle, zdravý duch“ a pokud jde o XENYMPHUS, je toto tvrzení naprosto pravdivé.
Výzkum složení řady XENYMPHUS byl prováděn v kosmeticko- farmaceutických laboratořích MEDEX. Jsou použity složky nejvyšší čistoty a účinnosti, přičemž synergie účinnosti a složení byla hlavním cílem. Jsou použity ty nejúčinnější mořské řasy rozmělněné na mikročástice. Literatura hovoří o léčivých schopnostech řas a tyto výsledky se zrodily díky výzkumu Medex.
Kombinace synergie a luxusu této řady činí ošetření XENYMPHUS tím nejlepším na trhu, pro ženy i muže, kteří chtějí to nejlepší a mohou si to dovolit.