Pleťová tonika
Slovo „čištění“ vytváří poněkud zmatek v péči o pleť. Pokud odstraníme nečistý kožní maz a odumřelé kožní buňky z povrchu pleti pomocí rozsáhlé řady produktů Quintenstein, je poté nutná tvorba nových kožních buněk a slovo „čištění“ můžeme právem nahradit výrazem „péče o pleť“, což je mnohem více, než jen „čištění“ v pravém smyslu slova.
Lait Elure Special

Lait Elure Special

Čistící mléko pro citlivou pleť, určeno speciálně pro dehydrovanou a suchou pleť.
Pleťové mléko Lait Elure Special je ten správný produkt pro Vás, pokud zjistíte, že čištění pleti je víc, než jen pouhé mytí. Lait Elure Special obsahuje aromatické oleje a je obohaceno o vitamíny.

Tato jedinečná směs pleťového mléka vytváří z čištění pleti s Lait Elure Special první příjemný pocit a zážitek v rámci celé péče o pleť.

V2210  Lait Elure Special 150ml
Lotion Fragilis Special

Lotion Fragilis Special

Tonikum pro citlivou pleť, vhodné i pro dehydrovanou a suchou pleť.
Pravidelná péče o Vaši pleť tonikem Lotion Fragilis Special, například po očištění pleťovým mlékem Lait Elure Special, poskytne i problematické pleti potřebnou ochranu.

V2208  Fragilis Special 150ml

Aqua Rosa de MEDEX Special

Aqua Rosa de MEDEX Special

Známé dlouhodobé harmonizační a léčivé účinky při současné stimulaci smyslů dělají z růžové vody prestižní a cennou surovinu v kosmetice. Každá exkluzivita má sice svoji cenu, ale dopřejte si alespoň jednou týdně luxus revitalizace pleti s Aqua Rosa de MEDEX.

V2207  Aqua Rosa de MEDEX 150ml