Gel, oční gel, ampule a peeling
Ampoules Neuropeptide Special

Ampoules Neuropeptide Special

Neuroochrana pro citlivou, stresovanou a zestárlou pleť.
Jak název napovídá, mají tyto ampule příznivý vliv na nervy (neurony) v pleti. Účinná látka „Neuropeptidy LGI“ v ampulích „Ampoules Neuropeptide“ má specifický výživný účinek na nervová zakončení v pleti, což způsobuje, že kožní buňky jsou v mnohem lepším stavu, protože ví „co pleti chybí“.

Kůže poté může fungovat jako zbytek těla pod působením stresu, kdy se tak lépe vypořádává s účinky stresu a, kdy pod stresem si můžeme u kůže představit působení UV záření. Výsledek je ohromující, bariérová funkce kůže je zvýšena v té nejvyšší míře, což vede k výraznému zlepšení z pohledu vysušení, drsnosti, pocitu „napětí“ kůže a jejího odlupování, typických jevů u citlivé pokožky.

VC2213  Neuropeptide Sp 6x5ml
Actiprotin Special

Actiprotin Special

Použití na kruhy pod očima, váčky pod očima a vrásky kolem očních koutků.
Nezáleží na tom, zda tmavé kruhy pod očima jsou následkem dlouhé oslavy, problémů se spánkem nebo dlouhé a namáhavé cesty. Speciální doplňkový produkt Actiprotin Special je určen pro aktivní ženu, která chce vypadat atraktivně, vitálně a svěže.

V2050  Actiprotin Special 30ml

Gel de Calendula Special

Gel de Calendula Special

Pro citlivou a přecitlivělou pleť, jemný hydrogel.
Kombinace myrhy, měsíčku a ženšenu činí z tohoto nočního krému speciální produkt pro ženy, které mají ty nejvyšší požadavky a vyžadují bezbarvý gel.

V2204  Gel de Calendula 50ml

Bio Exqur Peeling Special

Bio Exqur Peeling Special

Pro suchou a citlivou pleť, zásadní peeling pro Vaši pleť
Specifické biologické složky Bio Exqur Peeling Special vytvářejí z tohoto přípravku velmi speciální peeling, který je enzymatický a řasy z mořských hlubin se pod tlakem uvolňují.

Peeling s Bio Exqur Peeling Special je vysoce účinný a ošetřující bez agresivního účinku obvyklého slupování kůže.

V2209  Bio Exqur Special 50ml