Speciální výrobky Medex
Tři výrobky společnosti Medex zaujímají opravdu unikátní pozici, což činí jejich zařazení velmi obtížným. Medex Causaal Deodorant, který se aplikuje pouze jedenkrát týdně nebo jednou za 5 - 7 dnů a s vlastnostmi jemnějšími a účinnějšími, než jakýkoliv jiný deodorant. Krém na ruce a tělo Medex Hand & Body Cream, který okamžitě vylepší pokožku Vašich rukou, současně však řeší problémy, jako suché a popraskané ruce nebo jinak poškozenou pokožku. Actiprotin je natolik význačný, že byl v tomto katalogu uveden již dvakrát.
Lotion Hydermios

MEDEX Causaal Deodorant

Tento přípravek prokazuje svoji hodnotu dlouhou dobu; Medex Causaal Deododorant má dlouhodobý účinek. Po aplikaci bude deodorant účinný po několik dnů a to i po sprchování, sportu, plavání nebo po saunování. Důvodem proč edex Causaal Deodorant má takové účinky je skutečnost, že bojuje s příčinou zápachu potu. Malým množstvím přípravku aplikovaného do podpaždí nebo na nohy

docílíte toho, že se nebudete muset po dobu dalších 5 - 7 dnů potýkat se známým pronikavým zápachem potu. Bez zásahu do fyziologie, Vaše pokožka se neuzavře, bude stále docházet k pocení pouze bez nepříjemného zápachu. Pot sám o sobě nezapáchá, zápach způsobují transformující se mikroby, na něž Medex Causaal Deodorant reaguje.
Použití: dle příbalového letáku.

V1001  MEDEX Causaal Deo 20ml
Purus Lotion

Krém na ruce a tělo MEDEX Hand & Body Cream

Výjimečný krém na ruce, který je zcela absorbován pokožkou bez pocitu mastnoty. Po aplikaci krému se budete cítit, jako byste si nasadili neviditelné rukavice, můžete i krájet cibuli holou rukou aniž by zapáchala, můžete pracovat na zahradě, aniž byste si umazali ruce. Tento krém nenabízí pouze ideální ochranu, ale i zklidnění pokožky a rychlou péči o suchou, popraskanou a dehydrovanou kůži a nehty. Po aplikaci na poškozenou pokožku rukou je

obvykle během 3 dnů viditelný znatelný výsledek a to i v zimním období. Speciální rada pro ženy – dobrá péče o ruce zvyšuje celkovou krásu. Speciálně se krém doporučuje lidem, kteří pracují s vodou nebo agresívními substancemi (hospodyně, laboratorní technici, kadeřnice, apod). Krém nabízí osmihodinovou ochranu a navíc složky krému pomáhají syntetizovat tělu vlastní ochranné ceramidy.

V1003  MEDEX Hand & Body 100ml
Lotion Humedios

Actiprotin

Tento "silnější" bratr gelu Gelée Royale náleží do řady "Quintenstein", ale pro svoji důležitost a význam je možné jej nalézt i v řadě Medex Professional. Actiprotin je, stejně jako Gelée Royale Gel, velmi silnou zbraní v boji proti následkům malých postižení a úrazů na pleti (včetně vrásek) a je obzvláště účinný proti váčkům pod očima. Actiprotin je tekutý gel, vhodný pro všechny typy pleti a je možno jej charakterizovat komplexem přírodních složek, bojujících proti stárnutí pleti.

Actiprotin obsahuje výtažek z rostliny centelly asiatiky (pupečníku asijského) který vylepšuje kožní strukturu, výtažek z dubového meristému, mrkve (přírodní hozdroje retinolu) a vitamínu E. Actiprotin mohou dlouhodobě používat jak ženy, tak i muži. Při dlouhodobém používání dojde k trvalému zlepšení kožních postižení, váčků pod očima, vrásek a rozšířených pórů. Použití: ráno a večer. Opatrně vklepejte dvě kapky přípravku do pokožky, nechte zaschnout a poté naneste denní nebo noční krém.

V2050  Actiprotin 30ml