Pleťová tonika
Současně je důležité připomenout, že pleťové mléko a pleťové tonikum jsou záměrně vytvořeny tak, aby měly povzbuzující, podpůrný a často podstatný přípravný vliv na krém, který bude následně použit. Šetrnou a důkladnou přípravou pokožky dosáhnete lepší účinnosti Vašich aktivních-/nočních krémů. Pro účinek pH efektu jsou pleťová tonika podstatná pro ukončení každého ošetření. Ve spolupráci s ostatními ochrannými produkty umožňují obnovit ochrannou bariéru pokožky.
Lotion Hydermios

Lotion Hydermios

Pleťové tonikum pro suchou, dehydrovanou a citlivou pleť. Obsahuje výtažky z vilínu a přírodní kyselinu mléčnou, která vyrovnává pH pokožky a obnovuje její přirozenou obranyschopnost. Životně důležité pro udržení vaší pleti ve vynikající kondici.

V2017  Lotion Hydermios 120ml

Purus Lotion

Purus Lotion

Speciální prostředek pro mastnou nečistou pleť obsahuje přírodní kyselinu mléčnou, která vyrovnává hodnotu pH pokožky a je důležitá pro obnovu její přirozené obranyschopnosti. Pleťové tonikum Purus napomáhá snižovat tvorbu kožního mazu a má určitý dehydratační efekt. V pleťovém toniku jsou využity rovněž dezinfekční vlastnosti denaturovaného etylalkoholu. Použití: večer a ráno naneste na navlhčený kosmetický vatový tampon.

Vzhledem k silnému účinku a možnému rychlému vysušení pokožky nebo nepřiměřené reakci, doporučuje se v takových případech pouze poklepat tamponem pupínky nebo místo, kde se pupínky vyskytují.
Tip: pokud trpíte tvorbou pupínků, vždy noste s sebou malé množství Purus Lotion a pokud začne pupínek svědit, vatičkou namočenou v pleťovém toniku Purus Lotion poklepejte postižené místo.

V2404  Purus Lotion 125ml
Lotion Humedios

Lotion Humedios

Pro mastnou pleť a pleť s rozšířenými póry. Udržuje pleť čistou a zamezuje její zanášení zvýšenou tvorbou kožního mazu. Zároveň obsahuje přírodní kyselinu mléčnou vyrovnávající hodnotu pH pokožky a obnovuje její přirozenou obranyschopnost. Použití: ráno a na noc po ošetření Ablutio mlékem.

V2027  Lotion Humedios 120ml