Péče o oči
Pokožka kolem očí je mnohem citlivější a jemnější. Je to také oblast, která jako první vykazuje známky stárnutí a proto výzkum společnosti Medex věnuje velkou pozornost právě péči o oči. Pro jejich profesionální péči vyvinul Medex pět přípravků, z nichž nejdůležitějším je Actiprotin.
Actiprotin

Actiprotin

Tento "silnější" bratr gelu Gelée Royale náleží do řady "Quintenstein", ale pro svoji důležitost a význam je možné jej nalézt i v řadě Medex Professional. Actiprotin je, stejně jako Gelée Royale Gel, velmi silnou zbraní v boji proti následkům malých postižení a úrazů na pleti (včetně vrásek) a je obzvláště účinný proti váčkům pod očima. Actiprotin je tekutý gel, vhodný pro všechny typy pleti a je možno jej charakterizovat komplexem přírodních složek, bojujících proti stárnutí pleti.

Actiprotin obsahuje výtažek z rostliny centelly asiatiky (pupečníku asijského) který vylepšuje kožní strukturu, výtažek z dubového meristému, mrkve (přírodní hozdroje retinolu) a vitamínu E. Actiprotin mohou dlouhodobě používat jak ženy, tak i muži. Při dlouhodobém používání dojde k trvalému zlepšení kožních postižení, váčků pod očima, vrásek a rozšířených pórů. Použití: ráno a večer. Opatrně vklepejte dvě kapky přípravku do pokožky, nechte zaschnout a poté naneste denní nebo noční krém.

V2050  Actiprotin 30ml
Crème pour les Yeux

Gel oční Crème pour les Yeux

Tento gel lze používat denně na pleť kolem očí. První známky stárnutí se projeví právě v oblasti kolem očí. Créme pour les Yeux obsahuje intenzívní přípravek "rejuvenační" Tinticosyn®, který stimuluje produkci kolagenu, typického pro pleť, elastinu a proteinů, které zpevňují pokožku.

Obsahuje také rostlinné složky, například heřmánek. Každodenní aplikací tohoto bylinného gelu dojde také k vyvážené hydrataci a oči získají opět mladistvý vzhled.

V2034  Crème pour les Yeux 15ml
Hydermios pro oči & krk

Krém Hydermios pro oči & krk

Tento jemný krém obsahuje výtažky několika bylin a je zvláště vyvinut pro citlivou pleť kolem očí a na krku Tento výživný krém vyživuje a obnovuje vyrovnanou hydrataci pleti pomocí zjemňujících olejů a výtažků z řas, má prospěšný vliv na příznaky stárnutí projevující se na pleti, kdy na pokožce kolem očí a na krku se příznaky stárnutí pokožky objevují jako první.

Naštěstí je možno těmto známkám předejít nebo je alespoň zpomalit. To je důvod, proč byste měla začít používat účinné přípravky jako je Hydermios pro oči & krk Cream, který zpomaluje tvorbu vrásek a dehydrataci pokožky. Použití: ráno a večer.

V2013  Hydermios E & N 50ml
Odličovač očního make-upu

Odličovač očního make-upu

Citlivá péče o pleť a boj proti vráskám je možný pouze pomocí dobrých čistících přípravků. Toto jemné čistící mléko je vyvinuto pro citlivou pleť a jemnou kůži kolem očí, použití je doporučeno i v případě, že nosíte kontaktní čočky.

Obohacené o výtažek z růže, který má příjemný a osvěžující vliv na pokožku. Použitím odličovače očí se stimuluje krevní oběh, což umožní rychlejší odstranění škodlivin, Vaše oči budou vždy vypadat svěže a zdravě.

V2023  Eye Make-up Rem. 120ml