Výživné a pečující pleťové krémy/noční krémy
Noční krémy, více než jiné krémy, vykazují vyšší účinnost, stimulují a podporují obnovu pokožky. Tento proces se děje v noci, protože to je doba, kdy kůže nevyžaduje ochranu. Jinými slovy, Vaše pleť si může vytvořit větší vnímavost (viz předešlá kapitola) k těmto aktivním krémům, jelikož v ložnici nedochází k UV záření, je vytápěna na nižší teplotu a nedochází tu ke znečišťování emisemi z ulice. Existují také 24-hodinové krémy, které se liší tím, že nejsou rozděleny na denní a noční, a proto je jejich použití jednodušší. Je pochopitelné, že tyto 24-hodinové krémy se nemohou cíleně zaměřit na rozmanité typy pleti nebo problémy.
Purus Night Cream

Purus Night Cream

Noční krém Výživný noční krém s vlastnostmi podporujícími regenerační schopnosti pleti a zároveň obnovující vyváženou hydrataci. Proto je charakterizován jako hydratační, pro mastnou i pro kombinovanou pleť. Purus noční krém proniká pokožkou, obsahuje přírodní extrakty myrty

a heřmánku, které zklidňují nečistou pokožku. Do 7 dnů ode dne, kdy začnete používat Purus Night Cream na noc a Cream Humedios ráno, se projeví úžasné výsledky. Purus noční krém je speciálně vyvinut a přizpůsoben pro přecitlivělou pleť a je považován za součást „Purus Acne Treatment“ („Purus ošetření akné“).

V2410  Purus Night Cream 50ml
Iso Hydermios

Iso Hydermios

Aktivní noční krém pro dehydrovanou pleť. Vyživuje pleť a stimuluje proces regenerace a zpevnění pleti, například aktivací kolagenu v pokožce díky přírodním výtažkům pupečníku asijského (centella asiatica). Výtažky červené řasy v krému jsou velmi důležité pro dehydrovanou pleť.

Tento krém vyživuje pleť, aniž by vytvářel na dotek pocit mastnoty, zajišťuje hydrataci a výživu pleti v místech, které to potřebují: "V kůži".

V2020  Iso Hydermios 50ml
Papaya Night Cream

Papaya Night Cream

Noční krém obnovující elasticitu s vyživujícími vlastnostmi, který napomáhá vyváženosti hydratace pleti, částečně z důvodu bohatého výtažku z papáji. Velkou předností tohoto přípravku je vliv ‘rejuvenačního‘ Tinticosynu®, revoluční koncepce Medexu.

Tento přírodní výtažek významně podporuje regenerační proces, stimuluje produkci různých proteinů v mezibuněčném prostoru. Tento krém je zvláště vhodný pro suchou pleť a v kombinaci s nočním krémem Desensibile vykazuje překvapivé výsledky na citlivé pokožce trpícími různými formami poškození.

V1010  Papaya Night Cream 50ml
Desensible

Desensible

Pro zarudlou a citlivou pleť. Má světle zelenou barvu, která zjemňuje případné zarudnutí postižené kůže, například s kuperózou. Tento krém má blahodárný účinek na zlepšení postižené, přecitlivělé a svědící pleti.

Nejlepšího výsledku bývá dosaženo občasnou kombinací tohoto krému s ampulemi Desensible.

V2024  Desensible 50ml
Re-genesis Cream

Re-genesis Cream

Tento krém na zralou a poněkud vrásčitou pleť nejen že brání procesu stárnutí, ale testováním v laboratořích se prokázalo, že je schopen viditelně vyhladit hluboké a středně hluboké vrásky.

Krém Re-genesis obsahuje Palmitoyl Pentapeptid-3, který bojuje se známkami stárnutí a potlačuje vliv stárnutí pleti jak je to jen možné. Zvláště vhodný pro pleť, která v minulosti příliš neprospívala nebo jejíž péče byla opomíjena. Doporučuje se také použít tento přípravek v kombinaci s ampulemi Re-genesis.

V2025  Re-genesis Cream 50ml
24-hodinový krém

24-hodinový krém

Jedná se o denní a noční krém Medex v jednom. UV filtr zajišťuje ochranu v průběhu dne, aloe vera, vitamín E a různé složky obnovující rovnováhu hydratace, dodávají výživu a regenerují během noci.

Tento krém je vhodný pro všechny typy pleti. Aplikujte ráno a večer na dobře vyčištěnou pleť. Na velmi suchou pleť použijte několikrát během dne.

V2052  24-hodinový krém 50ml