Masky - ošetření v salonech
V kosmetických salonech mají kosmetičtí poradci k dispozici i několik jiných masek: masku Desensible, Eluctor, Defetiscor Essential, Fruid Acid Peel, Membraneux, Toscana Thermo a masku Venezia Modelling. Kosmetický poradce vám na požádání objasní více. Například se můžete dotázat na tři následující zásadní běžná ošetření:

Ošetření pojivových tkání kolagenem s maskou Membraneux

Ošetření pro zralou uvolněnou pleť maskou Membraneux v kombinaci s následnou masáží pojivových tkání metodou Medex. Kosmetický poradce hloubkově vyčistí Vaši pleť a nanese masku Membraneux. Po 20 minutách intenzivního působení bude odstraněna jako druhá kůže.

Doplňuje ji rozsáhlá masáž obličeje a krku. Výborné výsledky se objeví hned po prvním ošetření, možno použít jako součást rozsáhlejší kúry.

Maska Toscana Thermo

Modelační minerální maska nabízí vaší pleti nádherný hřejivý účinek. Vhodná pro všechny typy pleti s výjimkou erytematózní zarudlé pleti. Nejdříve bude pleť připravena na intenzivní absorpci účinných složek prostřednictvím ampulí a krémů, poté je aplikována Toscana Thermo maska. Po několika minutách začíná termální efekt masky a dosažení teploty asi 42°C.

Toto prohřátí nejen že zajistí hlubokou penetraci aktivních substancí, ale vede také k nádherně uvolňujícímu pocitu. Toto ošetření je zvláště vhodné pro zpevnění obličejových kontur a vykazuje zvýšený účinek vstřebání účinných složek, které jsou aplikovány v tenké vrstvě pod maskou.

Maska Venezia Modelling

Sloupávací maska je používána jako médium pro účinné složky, jako jsou ampule, aktivní krémy nebo masky. Je pružná a ohebná a vytváří „gumovitou“ substanci s plastickými a elastickými vlastnostmi.

Po odstranění masky dochází k příjemnému chladícímu, adstringentnímu a momodelačnímu účinku a zpevnění obličejových kontur. Je velmi vhodná pro nejcitlivější typy pleti.