Masky
Masky se obvykle používají při ošetření v kosmetických salonech. Některé z masek však lze použít také doma, jelikož by bylo škoda omezit použití těchto účinných přípravků pouze na návštěvy kosmetických salonů, ke kterým dochází pouze čas od času. Pro Vaši pleť je blahodárné věnovat 1x za týden 20 minut použití pleťové masky Medex.
Tato maska je doplňujícím bonusem každodenní péče o pleť. Se svým kosmetickým poradcem si promluvte o možnostech použití masek na některé zvláštní nebo nepříjemné vlastnosti pokožky, které jsou odlišné od problémů ošetřovaných v kosmetických salonech. Například pokud je pleť suchá, ale zároveň potřebuje zpevnit nebo vyhladit. Potom byste se měli zaměřit na denní ošetření vaší suché pleti a 1x až 2x týdně ji dopřát masku pečující o jinou vlastnost Vaší pleti. Jinými slovy, existuje mnoho možných způsobů, jak dosáhnout takové kvality pleti, která vám dodá nejpříjemnější pocit.
Maska vypínající Face Lift

Maska vypínající Face Lift

Jemná, krémová maska, která zpevňuje a vypíná pleť bez zatuhnutí nebo strnutí. V této masce je obsažen ‘rejuvenační‘ přípravek Tinticosyn®, revolučně objeven společností Medex, zajišťující produkci zpevňujících proteinů jako je kolagen a elastin. Tato maska podporuje regenerační proces a také podporuje rovnováhu hydratace pleti prostřednictvím unikátních výtažků z řas. Základ emulze je vyroben pouze z těch nejlepších složek,

jakými je například včelí vosk. Po odstranění masky je výsledkem jemná pružná a pevná pleť.

Použití: po očištění přípravkem Deep Clean aplikujte tenkou vrstvu na obličej, nechte působit asi 20minut a poté odstraňte omytím vlažnou vodou. Používejte jedenkrát týdně. Po odstranění masky aplikujtedenní nebo noční krém.

V2015  Face Lift 50ml
Maska Transparent Collagen

Maska Transparent Collagen

Tato průhledná kolagenová maska je krémová a zůstává krémovitá a neviditelná. Je doporučována i pro domácí použití: viditelně vylepší kvalitu pleti. Je velmi příjemná, protože zůstává transparentní a zcela neviditelná. Je vhodné ji proto aplikovat, když máte rušný den: když pracujete, Vaše maska pracuje také a není problémem, ani pokud přijde nezvaná návštěva.

Použití: aplikujte v tenké vrstvě jedenkrát nebo dvakrát týdně. Pokožka ji absorbuje, proto není třeba ji smývat, použijte jako noční krém. Tip: pokud pod masku aplikujete tenkou vrstvu Actiprotinu dosáhnete úžasně překvapivého výsledku.

V2026  Transp. Collagen 50ml
Maska Vitalis+

Maska Vitalis+

Revitalizační, zpevňující, výživná a zklidňující maska na suchou a citlivou pleť. Tato hustá krémová maska je obohacena o obilné proteiny, které mají unikátní vlastnosti: ochraňují pleť před vysušením, napomáhají docílit vyvážené hydratace pleti, vyživují a dodávají pleti pružnost, současně stimulují tvorbu nových kožních buněk a zklidňují pleť.

Použití: aplikujte dvakrát týdně, ponechejte 20 minut působit a setřete vlhkou houbičkou.

V2044  Vitalis+ 50ml
Maska Purus

Maska Purus

Tato maska má kombinovaný účinek. Z důvodu optimální koncentrace aloe vera, která má zklidňující a intenzívní čistící účinek, tato maska má blahodárný vliv na pleť s přínosným efektem vyvážené hydratace. Tato gelová maska, obsahující extrakt z heřmánku a vilínu je téměř nepostradatelná při léčbě pupínků v nejširším slova smyslu. Na podrážděnou a nečistou pleť má viditelně zklidňující účinek.

Použití: aplikujte tenkou vrstvu, ponechejte 15 minut zaschnout a poté odstraňte vlažnou vodou. Používejte jednou až dvakrát týdně v závislosti na symptomech, na které působí. Zeptejte se svého kosmetického poradce, který z čistících přípravků je vhodný pro Váš typ pleti.

V2405  Purus 50ml
Maska Roxace

Maska Roxace

Tato peelingová a čistící maska obsahuje antiseptické (antibakteriální) přísady a složky, které regulují produkci kožního mazu a byly částečně vytvořeny z přírodních lipidů a aminokyselin, vytvářející dehydratující efekt na poškozené, mastné nebo nečisté pleti. Tohoto příznivého účinku je dosaženo kombinovanou činností, komplexním mechanizmem, který prokázal excelentní výsledky.

Použití: jedenkrát týdně po vyčištění gelem Seratoxis a po aplikaci čistícího peelingu Comedo Mutilat a ampule Desensibile. Aplikujte v tenké vrstvě, ponechejte 15 minut zaschnout a poté smyjte vlažnou vodou.

Tip: nejlepšího výsledku dosáhnete použitím tohoto výrobku v kombinaci s ampulemi Actiprotin nebo gelem Gelée Royale.

V2403  Roxace 50ml