Výživné a pečující pleťové krémy/noční krémy
Noční krémy, více než jiné krémy, vykazují vyšší účinnost, stimulují a podporují obnovu pokožky. Tento proces se děje v noci, protože to je doba, kdy kůže nevyžaduje ochranu. Jinými slovy, Vaše pleť si může vytvořit větší vnímavost (viz předešlá kapitola) k těmto aktivním krémům, jelikož v ložnici nedochází k UV záření, je vytápěna na nižší teplotu a nedochází tu ke znečišťování emisemi z ulice. Existují také 24-hodinové krémy, které se liší tím, že nejsou rozděleny na denní a noční, a proto je jejich použití jednodušší. Je pochopitelné, že tyto 24-hodinové krémy se nemohou cíleně zaměřit na rozmanité typy pleti nebo problémy.
Protective Hydermios

Krém denní Protective Hydermios

Výživný a ochranný denní krém pro dehydrovanou pleť plný různých rostlinných výtažků. Zvláště vhodný pro ochranu pleti proti dehydrataci způsobené pobytem v uzavřeném prostředí. Máme na mysli lidi pracující v kancelářích nebo obchodech, kde převládá zářivkové osvětlení a ústřední topení.

V dnešní době jsou právě toto největší nepřátelé pleti, způsobují rychlejší stárnutí pleti než by odpovídalo věku. Tyto speciální denní krémy obsahují nejčistší možné oleje udržující pleť jemnou a pružnou. Nabízí i ochranu UV filtrem proti slunečnímu záření a zářivkovému osvětlení.

V2019  Protective Hydermios 50ml
Papaya Day Cream

Denní krém Papaya Day Cream

Ochranný denní krém na suchou a velmi suchou pleť. I zhrublé a silné pleti prospějí zvláčňující oleje obsažené v krému, který obsahuje výtažky z papáji a dalších přísad zadržujících vlhkost. Tento denní krém samozřejmě chrání proti UV- záření.

V1009  Papaya Day Cream 50ml

Eugentic Day Cream

Denní krém Eugentic Day Cream

Denní krém doporučený zejména pro normální pleť. Vzhledem k vysoké čistotě použitých surovin ve všech svých výrobcích, je tento krém zvláště vhodný pro přecitlivělou pleť a samozřejmě i pro normální typ pleti.

Dodává pocit jemné a hladké pleti, bez pocitu mastnoty a s UV filtrem chránící pleť před vlivy slunečního záření a zářivkového osvětlení. Doporučuje se použít jako první vrstvu pod make-up.

V2011  Eugentic Day Cream 50ml
24-hodinový krém

24-hodinový krém (Denní & Noční)

Jedná se o denní a noční krém Medex v jednom. UV filtr zajišťuje ochranu v průběhu dne, aloe vera, vitamín E a různé složky obnovující rovnováhu hydratace, dodávají výživu a regenerují během noci.

Tento krém je vhodný pro všechny typy pleti. Aplikujte ráno a večer na dobře vyčištěnou pleť. Na velmi suchou pleť použijte několikrát během dne.

V2052  24-hodinový krém 50ml
Humedios

Krém denní Humedios

Denní krém pro mastnou a smíšenou pleť. Tento krém je charakteristický výrazným účinkem nápravy vyváženosti hydratace pleti. Některé z jeho aktivních složek se zaměřují právě na tento problém. V dnešní době je vysušování pleti převládajícím problémem, způsobeným ústředním topením a skutečností, že pobýváme příliš dlouho v uzavřených prostorách.

Mimoto i léčba akné způsobuje dehydrataci pleti. Medex se zaměřuje na nabídku řešení obou těchto kožních problémů, a proto je tento krém zvlášť uveden v řadě "Purus Acne", protože upravuje vyváženost hydratace pleti bez narušení procesu zklidnění a vysušování pupínků. UV filtr zajišťuje ochranu proti UV záření.

V2049  Humedios 50ml