Čištění, hloubkové čistění pórů
Čištění pleti je mnohem důležitější, než si mnozí z nás uvědomují. Proto je nutné dodat pleti aktivní složky pomocí krémů. Předtím, než je aktivní složka schopna se vstřebat do kůže, je nutné vyřešit následující tři bariéry:
1.Takzvanou emulzní vrstvu: směs lipidů (mastnoty) a vody, kterou kůže produkuje 2. Vrstvu nečistot a někdy i make-upu 3. Svrchní vrstvu odumřelých buněk
Pleťové mléko a pleťové tonikum jsou záměrně vytvořeny tak, aby měly povzbuzující, podpůrný a často podstatný přípravný vliv na krém, který bude následně použit. Šetrnou a důkladnou přípravou pokožky dosáhnete lepší účinnosti Vašich aktivních-/nočních krémů. Pro účinek pH efektu jsou pleťová tonika podstatná pro ukončení každého ošetření.
Odličovač Eye Make-up remover

Odličovač očního make-upu - Eye Make-up Remover

Citlivá péče o pleť společně s bojem proti očním vráskám jsou možné pouze na základě kvalitních čistících přípravků. Toto jemné čisticí mléko je vyvinuto pro citlivou a jemnou kůži kolem očí a je možno je používat i v případě, že nosíte kontaktní čočky.

Mléko je obohaceno extraktem z růží, který má příjemný a osvěžující účinek na pleť. Použitím odličovače očí se stimuluje krevní oběh, což urychlí odstranění znečištění a Vaše oči budou vždy vypadat zdravě a svěže.

V2023  Eye Make-up Rem. 120ml
Ablutio Milk

Ablutio Milk

Vysoce účinné čistící mléko, vyvinuté speciálně pro čištění citlivé a nečisté pleti aniž by ji podráždilo, je základním přípravkem pro ošetření řadou “Purus Acne”. Obsahuje zklidňující oleje a heřmánek, který je známý svým zklidňujícím účinkem. Čistící mléko odstraní charakteristickou kožní mastnotu

bez použití mýdla,stejně jako případné zbytky make-upu a podkladového krému, které by z aknózní pleti měly být vždy odstraněny použitím tohoto mléka.

V2411  Ablutio Milk 120ml
Lait Hydermios

Lait Hydermios

Mléko, speciálně vyvinuté pro hydrataci dehydrované, citlivé a zároveň zralé pleti. Obsahuje zklidňující oleje a různé přírodní složky včetně vilínu, který působí jako tonikum.

V2016  Lait Hydermios 120ml

Lait Exfoliant

Lait Exfoliant

Účelově vyvinuto společností Medex pro ty, kteří chtějí kombinovat důkladné čištění pleti s jemným drhnutím. Částečky nečistot a make-upu jsou odstraněny a pleť je tak optimálně připravena k dalším krokům Vašeho ošetření. Jemné křemenné granule zajišťují vysoký peelingový účinek s odstraněním odumřelých buněk.

Jemné rostlinné oleje nevysušují pleť, což činí toto pleťové mléko vhodné pro mnoho typů pleti: pro pleť, která je normální nebo dehydrovaná, stejně tak pro suchou a silnější pleť. Mléko je složeno z hodnotných ingrediencí, jakou je měsíček lékařský, který má zklidňující účinek na pokožku a vitamín E, čímž mléko Lait Exfoliante zachovává pokožku jemnou a hladkou. Neobsahuje parfémy, jeho příjemné aroma je způsobeno přírodním esenciálním olejem cananga odorata (Ylang Ylang).

V2054  Lait Exfoliant 120ml
Hydrophilic Oil

Hydrophilic Oil

Jemná čisticí olejová substance pro čištění citlivé, suché a povadlé pleti. Velmi dehydrovaná pleť by měla být čištěna hydrofilním olejem, aby nedocházelo k další dehydrataci. Hydrofilní olej na bio-aktivní bázi s přírodními oleji, jako je rýžový olej s vysokým obsahem přírodního vitamínu E a fytosteroly, stimulujícími krevní oběh kůže.

V2038  Hydrophilic Oil 120ml

Deep Clean

Čistící krém pro hloubkové čištění pórů, vhodný pro všechny typy pleti včetně oblasti kolem očí. Obsahuje množství přírodních ingrediencí včetně výtažku z heřmánku a mořských řas, které dodávají pleti jemný sametový nádech. Použití tohoto přípravku hloubkového čištění pórů umožní pleti optimální absorpci nočního krému a tím i dosažení lepšího výsledku.

V2021  Deep Clean 100ml
Seratoxes

Seratoxes

Tento hloubkově čisticí gel je zvláště vhodný pro mastnější a nečistou pleť. Obsahuje antibakt. přísady a složky regulující tvorbu kožního mazu. Obě tyto složky mohou být přeměněny zpět na přírodní lipidy a aminokyseliny, díky čemuž má tento výrobek žádoucí dehydratační účinky na tento typ pleti. Jemně čisticí pěnivé složky rostlinného původu v tomto přípravku jsou vyjímečně dobře snášeny.

V2401  Seratoxes Gel 125ml

Kerawash

Čistící gel hloubkového čištění pórů, vhodný i pro vysoce zrohovatělou kůži, ale i kůži s pupínky či komedony. Obsahuje kyselinu salicylovou, která je dobře známá svými antibakteriálními účinky. Výtažky z aloe vera obsažené v Kerawash gelu mají zklidňující a utišující účinek.

V5582  Kerawash 150ml