Specificky aktivní krémy
Jelikož účinek některých výrobků Medex může být přínosný také během dne, například pod ochranný denní krém, název ‘specificky aktivní krémy‘ je pro tyto výrobky vhodnější, než běžný název ‘noční krém‘.
Váš kosmetický poradce vám doporučí některý z těchto prostředků, určený pro řešení specifických problémů, jako jsou pigmentové skvrny, modřiny a zanedbaná pleť.
Gel Gelée Royale

Gel Gelée Royale

Po několikatýdenní aplikaci dosáhne Vaše pleť zklidnění a opravdového vylepšení. Společně s látkou Actiprotin se jedná o nejaktivnější kosmetický přípravek. Gelée Royale podporuje buněčný metabolismus prostřednictvím různých přírodních složek jakou je například účinná mateří kašička, která je složena z různé směsi vitamínů a oligo-elementů dále pak několik dalších složek medu, jako propolisový extrakt, což tvoří tento gel vhodný pro všechny případy, jako je poškozená,

narušená nebo zanedbaná pleť, například vrásky, jizvy, rozšířené póry, špatná cirkulace krve, váčky pod očima a jiné. Vhodné pro všechny typy pleti. Laboratoře Medex tímto vyvinuly revoluční přípravek, který má příznivý vliv na pleť trpící symptomy stárnutí.
Tip: tento gel může být velmi dobře použit jako léčebná kúra jeden měsíc před a po zimní sezóně pro dosažení optimální kondice pleti.

V2018  Gelée Royale 50ml
Gel de Liposome

Gel de Liposome

Pro posílení a zajištění správné, vyvážené hydratace pleti, prevenci předčasného stárnutí pleti, ideální pro unavenou pokožku a proti povadlosti pleti. Lipozomy si můžeme představit jako malé váčky / folikuly, obsahující jako maličká pouzdra aktivní komponenty. Tím slouží jako transportní jednotka, přinášející aktivní složky do míst, kterých nemohou tyto látky samy dosáhnout, jelikož nejsou schopny penetrovat kůží, protože se stávají neúčinnými změnou pH.

Vnější obal těchto váčků obsahuje fosfolipidy, které jsou součástí buněčné membrány. Gel de Liposome existuje ve dvou liposomových typech, aby byl vhodný pro dehydrovanou a také stárnoucí pleť. Tento gel neobsahuje oleje a proto je zároveň velice vhodný pro mastný a smíšený typ pleti. Gel Liposome je průhledný, což z něho vytváří ideální přípravek pro jeho použití jako gelové masky během aktivní činnosti. Použití: aplikujte denně na čistou pleť a dekolt.

V2037  Gel de Liposome 50ml
Vital Renew

Krém na pojivové tkáně Vital Renew

Zásadní produkt pro ošetření degenerativních změn pojivových tkání a má nepostradatelný podpůrný vliv na vitalizaci, regeneraci a zpevnění pleti. To jsou důvody, proč je tento přípravek zvláště vhodný pro zralou a povadlou pleť.
Masáž tímto krémem má pozitivní, energizující vliv na stimulaci krevního oběhu a posílení cév v pokožce.

Jako takový má také pozitivní vliv na následky zjizvení. Medex Krém na pojivové tkáně obsahuje oleje z třezalky, geraniové silice a samozřejmě vitamín E a výtažek koňského kaštanu. Použití: aplikujte denně jako noční krém a pokud možno v tenké vrstvě pod denní krém, který je vhodný pro Váš typ pleti.

V2053  Vital Renew 100ml
Albapearl

Krém aktivní Albapearl

Pro použití při hyperpigmentaci, skvrnách nebo pihách. Velice účinný prostředek pro bělení (vybělování) pleti, kdy se jedná o přípravek ‘nové generace‘ bez parfémů. L-laktáty v Albapearlu zpomalují produkci tyrozinázy, enzymu, který ovlivňuje tvorbu pigmentu v pokožce, čímž se tvoří méně pigmentu. Albapearl dodává kůži bělejší a jemnější vzhled, a mimoto je i hydratačním přípravkem. Pokud chcete řešit problém hyperpigmentace, aplikujte přípravek Albapearl

dvakrát denně. První viditelné výsledky se objeví po šesti týdnech. Po 8 nebo 12 týdnech je vybělující účinek ještě znatelnější. Pamatujte, že v průběhu kúry s Albapearl krémem se doporučuje nevystavovat se slunečnímu záření ani jiným zdrojům UV-záření (solária aj.), aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku. Jako ochranu proti UV-záření je vhodné použít ”Waterproof Sun Block” ze série Medex ”Sun with Sense”.

V5600  Albapearl 150ml
Vital Recover K

Krém aktivní Vital Recover K

Vysoce účinný aktivní krém s arnikou, heřmánkem a vitamíny K, A a E. Tento krém s kombinací arniky a vitamínů podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce a napomáhá regeneraci pokožky.

Proto může být tento aktivní krém použit v kombinaci s různými profesionálními ošetřeními v kosmetických salonech.
Použití: aplikujte dvakrát až třikrát denně na postižené oblasti, během dne pod denní krém.

V2055  Vital Recover K 100ml