Medex

V samém centru idylické provincie Drenthe v Nizozemí se nachází panství “Steinborg”. Zde žijí majitelé kosmetické firmy Medex, ve vzdálenosti asi 10 minut od vlastního výrobního závodu v Zwiggelte.

V tomto inspirativním prostředí se setkává mnoho kosmetických terapeutů a poradců s výrobky a filosofií Medex, což v mnoha případech vede k mnohaleté vzájemné vazbě a je základem ke společnému cíli: nabídnout tu nejvhodnější péči o pleť každé ženě nebo muži, kteří chtějí jen to nejlepší.

MEDEX, jediný výrobce kosmetiky, který plně integruje krásu s vědou.


Jste tak úspěšní používáním kosmetiky “Medex Professional“, protože Medex plně reaguje na potřeby současných zákazníků.
V současné době jsou zákazníci v západní části světa velmi nároční a tak trochu i zhýčkaní. Vaši zákazníci očekávají jen ty nejlepší výsledky během velmi krátké doby a jejich dosažení příjemnou formou. Se zázemím a filozofií Medex si můžete být jisti, že řada „Medex Professional“ plně tyto požadavky splňuje.
Zázemí Medexu je lékařsko-vědecké (původní význam názvu Medex je MEDical EXport) a jeho filozofií týkající se výroby je – mimo vědecké části vedoucí k vytvoření těch nejlepších, nejnovějších a k pleti nejšetrnějších výrobků - věnovat pozornost luxusním věcem, stejně jako příjemné (ale neutrální) vůni, stejně jako příjemnému pocitu na kůži a jasně viditelným výsledkům během krátké doby. Proto je možno bez pochybností přiznat, že podstatného zlepšení bylo dosaženo právě péčí kosmetickými přípravky “Medex Professional“.