Denní a noční krémy
To, co je pro Vás krásné, Vás činí i šťastnou. Šťastnou při každodenním použití a Vy jednoduše cítíte, že to je přesně to, co chcete.
Crème de Caviar

Crème de Caviar

Nádherně aromatický, luxusní denní a noční krém v jednom, se speciálním složením pro suchou stárnoucí pleť s vysoce vyživujícími účinky. Je to krém, který vyživuje a obnovuje pleť tím, že jí efektivně„vyplňuje“ a vytváří znovu nádherně svěží vzhled.

Tajemstvím je pravý kaviár nabízející přírodní, přesto velice luxusní komplex složek: esenciální aminokyseliny a mastné kyseliny, unikátní oligo-peptidy, proteiny a stopové prvky.

Vysoce vyživující krém lze také kmbinovat s Beau Relax.

50 ml + 2 Ampule “Tinticosyn®” - 2 x 5 ml

V3702  Crème de Caviar
Crème de Caviar Forte

Crème de Caviar Forte

Bohatý ochranný krém pro velmi suchou a citlivou pleť. Krém je hutný, hutnější než krém Créme de Caviar, který jste již poznaly, s ještě vyšší koncentraci kaviáru a v samozřejmé kombinaci jako u předchozího výrobku s ampulemi Tinticosynu®. UV filtr tohoto krému představují „perly“, které čelí stárnutí pokožky vlivem slunečního záření a to bez přímého styku filtru s pokožkou. Pro vaši pleť není opravdu nic lepšího.

Hutný 24 hodinový kaviárový krém pro velmi suchou a citlivou pleť, ideální pro pleť v mrazivých zimních měsících. Obsahuje UV perly a ampule „Tinticosynu®“

50 ml + 2 Ampule “Tinticosyn®” - 2 x 5 ml

V3706  Crème de Caviar Forte
Beau Relax

Beau Relax

Beau Relax je nádherně aromatický, luxusní denní a noční krém v jednom, vytvořený speciálně pro stárnoucí pleť, s intenzívním účinkem jako uvolňující a zjemňující prvek. Jeho vlivu na pleť je dosaženo použitím buněčných relaxačních faktorů, které byly vyvinuty kosmetickými laboratořemi Bio Science Cosmetics Laboratories.

Účinná látka buněčného relaxačního faktoru je získávána ze zvláštního druhu zelených mořských řas s typicky relaxačním vlivem na jemné svaly v kůži, které ovlivňují výraz obličeje.
Speciální obnovující krém s buněčným relaxačním faktorem. V balení jsou obsaženy ampule Hyaluronu. Je velmi účinný při použití v kombinaci s Créme de Caviar.

50 ml + 2 ampule “Hyaluron” - 2 x 5 ml

V3701  Beau Relax